Jednání Řídícího výboru MAP III Praha 5
Zveřejněno 3. 4. 2023

Dne 29. 3. 2023 proběhlo 1. jednání Řídicího výboru MAP III Praha 5. Na jednání byla  předsedkyní výboru zvolena Mgr. Jana Korecká, které gratulujeme a zároveň velmi děkujeme, že se vedení našeho výboru ujala. Na jednání jsme schválili dílčí dokumenty MAP, které naleznete pod záložkou „Dokumenty MAP„.

Děkujeme všem za přízeň a přejeme krásné a pohodové Velikonoce.

 

Konzultační proces k dokumentům MAP III pro jednání Řídicího výbor
Zveřejněno 6. 3. 2023

Předkládáme do konzultačního procesu k připomínkám aktualizované dokumenty projektu MAP III.
Jedná se o tyto dokumenty:

Vaše připomínky, podněty prosím zasílejte na projektový email praha5.map@gmail.com do 20. 3. 2023.
O dokumentech se bude hlasovat na jednání Řídicího výboru projektu dne 29. 3. 2023.

 

Platforma Řídicí výbor pokračuje v projektu MAP III
Zveřejněno 6. 2. 2023

Úvodní jednání Řídicího výboru (ŘV) MAP III bylo stanoveno na 29. března 2023 od 14 hodin. Již tradičně se uskuteční jednání Řídicího výboru v FZŠ Drtinova a my děkujeme za pozvání panu řediteli FZŠ Drtinova a vedoucímu pracovní skupiny pro rovné příležitosti Mgr. Liboru Šrámkovi za poskytnutí velmi příjemného zázemí.

V případě Vašeho zájmu o zapojení se do ŘV, prosím, kontaktujte manažerku projektu na mailu: praha5.map@gmail.com.

V rámci tohoto březnového jednání budeme schvalovat dílčí aktualizované části dokumentu MAP. Prosím, sledujete náš web, abyste měli možnost prostřednictvím konzultačního procesu dokumenty připomínkovat. Konzultační proces bude zveřejněn zde v Aktualitách a bude probíhat ve standardní lhůtě 14 kalendářních dnů.  Děkujeme za spolupráci.

 

Už známe složení členů realizačního týmu projektu MAP III
Zveřejněno 27. 1. 2023

Dne 18. 1. proběhla 1. úvodní porada realizačního týmu MAP III. V záložce „O nás“ najdete aktualizované složení celého realizačního týmu a pracovních skupin.

V případě Vašich námětů, postřehů nebo dotazů k MAP se prosím neváhejte obrátit na členy realizačního týmu.  Pokud nebudete vědět, na koho se obrátit, využijte náš nový projektový mail praha5.map@gmail.com. Těšíme se na Vaše podněty, děkujeme.

 

Projektu MAP III byl zahájen
Zveřejněno 9. 1. 2023

Dne 1. 1. 2023 byla zahájena realizace projektu MAP III.  Povedlo se plynule navázat na MAP II. Máme velkou radost, že naše pracovní skupiny se rozrostly o pracovní skupinu pro digitalizaci vzdělávání, kterou vede Mgr. Jan Horkel, ředitel ZŠ Pod Žvahovem a dlouholetý lídr v oblasti digitalizace vzdělávání a zavádění nových technologií do výuky. Tato pracovní skupina bude spolupracovat zejména se školami při plánování rozvoje ICT struktury a posilování ICT kompetencí  pedagogických pracovníků v našich školách.